Anna Pavlicová Rekotour

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

CK Rekotour


Kde nás najdete?

Masarykovo nám. 1232

686 01  Uherské Hradiště

tel./fax:  572 540 852

mobil:    603 512 681

 

Počasí

Měny

Euro125.63
Americký dolar121.75
Britská libra129.99
Bulharský leva113.11
Egyptská libra11.37
Chorvatská kuna13.41
Marocký dirham12.41
Thajský baht10065.98
Tuniský dinár17.75
Turecká lira12.54

Nejnavštěvovanější destinace

Itálie
Bibioneod 3 580>>
Paganellaod 4 590>>
Chorvatsko
Porečod 11 130>>
ostrov Hvarod 7 990>>
Rakousko
Štýrsko - ostatníod 5 910>>
Schladming - Dachsteinod 10 010>>
Česká republika
Luhačoviceod 3 460>>
Špindlerův Mlýnod 2 454>>
Maďarsko
Lázně Bük / Bükfürdood 4 590>>
Lázně Harkányod 2 330>>
ID: 605870

Wellness Hotel POHODA - Pohoda na zkoušku (2 noci) s polopenzí ****

Termín: 10.12. (Pá) - 12.12. (Ne) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 3 460 Kč

  • Wellness
  • Fitness
Poloha
v bezprostřední blízkosti Luhačovic, v části Pozlovice, 20 minut pěší chůze od lázeňské kolonády, v blízkosti přehrady.
Vybavení
restaurace s letní terasou, víceúčelové hřiště, dětský koutek, kongresové a party salonky, moderní relaxační centrum s procedurami (hydromasáže, perličkové koupele, bylinkové koupele, suché uhličité koupele, masáže, kyslíková terapie, inhalace, slatinné obklady, parafínové zábaly, sauna, fitness), půjčovna kol, parkoviště, garáž.
Ubytování
klimatizované 1 a 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, minibarem, telefonem, WI-FI ZDARMA, balkonem nebo francouzským oknem, s možností 1 přistýlky.
Stravování
Polopenze
Sport
relaxační centrum s asistovanými procedurami (masáže, koupele, zábaly), celoročně přístupný wellness s 15 m dlouhým plaveckým vnitřním bazénem s masážními chrliči a vývěvou, relaxační vířivý bazén s teplotou vody 35° C, whirlpool s teplotou vody 35° C, finská sauna, parní eukalyptová sauna, bylinková sauna, tepidárium, relaxační prostor s anatomicky tvarovanými lehátky a výhledem do zeleně. Hřiště, stolní tenis, v okolí - tenisové kurty, rybolov v přehradě, vodní sporty, cyklistika, značené turistické trasy, aquapark v Uherském Brodě.
Doplňující informace
parkování na hotelovém parkovišti ZDARMA nebo v garážích za poplatek 90 Kč/den (nutno rezervovat předem). Lázeňský poplatek - cca 30 Kč/os./den dle místní vyhlášky - platí se při nástupu na recepci. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ, Týden pro seniory - nástup na pobyt v neděli.
Cena zahrnuje
POHODA NA ZKOUŠKU: 2x ubytování, 2x polopenzi, lázeňský balíček (1x Kleopatřina koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje medovým olejem) RELAXAČNÍ VÍKEND: 3x ubytování, 3x polopenzi, lázeňský balíček (1x koupel s minerální solí Biotermál se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 1x masáž bambuckým máslem, 2x inhalace minerální vody Vincentka) MEDOVÝ RELAXVÍKEND V POHODĚ: 3x ubytování, 3x polopenzi, lázeňský balíček (1x medovoskový zábal na celá záda, 1x masáž zad a šíje medovým olejem, 2x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x inhalace minerální vody Vincentka) MINIRELAX: 4x ubytování, 4x polopenzi, lázeňský balíček (1x bylinková koupel se zábalem, 1x koupel z magnéziové soli se zábalem, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje) PRO BOLAVÁ ZÁDA: 7x ubytování,7x polopenzi, lázeňský balíček (3x hydromasáž se zábalem, 1x regenerační masáž zad a šíje, 1x uvolňující masáž krční páteře) CELKOVÁ RELAXACE: 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček (1x hydromasáž se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem, 1x bylinková koupel se zábalem, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 2x slatinný obklad na celá záda) WELLNESS POBYT: 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček (1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 3x kyslíková terapie) TÝDEN UVOLŇUJÍCÍCH MASÁŽÍ: 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček (1x aromaterapeutická masáž celková, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x uvolňující masáž krční páteře, 1x reflexní masáž plosky nohy, 2x slatinný obklad na celá záda) TÝDEN PRO SENIORY: 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček (1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x hydromasáž se zábalem, 1x slatinný obklad na celá záda, 1x suchá uhličitá koupel, 1x kyslíková terapie), 1x půldenní výlet do okolí, 7x odpolední káva nebo čaj s moučníkem REKREAČNÍ POBYT: 7x ubytování, 7x polopenzi VŽDY: volný vstup do wellness (bazén, saunový svět, fitness), pravidelná dopolední a odpolední doprava do městského centra a zpět.
Slevy
Osoba na přistýlce, dítě do 15 let na základním lůžku a dítě do 15 let na přistýlce - ceny uvedeny na www.ckvt.cz. Dítě do 5 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Ceny pro děti nezahrnují lázeňské balíčky.
Vybavení a služby
restaurace s letní terasou, víceúčelové hřiště, dětský koutek, kongresové a party salonky, moderní relaxační centrum s procedurami (hydromasáže, perličkové koupele, bylinkové koupele, suché uhličité koupele, masáže, kyslíková terapie, inhalace, slatinné obklady, parafínové zábaly, sauna, fitness), půjčovna kol, parkoviště, garáž.
Sport a zábava
relaxační centrum s asistovanými procedurami (masáže, koupele, zábaly), celoročně přístupný wellness s 15 m dlouhým plaveckým vnitřním bazénem s masážními chrliči a vývěvou, relaxační vířivý bazén s teplotou vody 35° C, whirlpool s teplotou vody 35° C, finská sauna, parní eukalyptová sauna, bylinková sauna, tepidárium, relaxační prostor s anatomicky tvarovanými lehátky a výhledem do zeleně. Hřiště, stolní tenis, v okolí - tenisové kurty, rybolov v přehradě, vodní sporty, cyklistika, značené turistické trasy, aquapark v Uherském Brodě.
Slevy pro děti
dítě do 5 let bez nároku na lůžko - ZDARMA, dítě do 15 let na přistýlce - pevná cena 450 Kč/noc (bez lázeňských procedur). Osoba na přistýlce - ceny uvedeny na www.ckvt.cz.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
Vybavenie a služby
reštaurácia s letnou terasou, viacúčelové ihrisko, detský kútik, kongresové a party salóniky, moderné relaxačné centrum s procedúrami (hydromasáže, perličkové kúpele, bylinkové kúpele, suché uhličité kúpele, masáže, kyslíková terapia, inhalácie, slatinné obklady, parafínové zábaly, sauna, fitnes ), požičovňa bicyklov, parkovisko, garáž. 
Ubytovanie
klimatizované 1 a 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, telefónom, Wi-Fi ZADARMO, balkónom alebo francúzskym oknom, s možnosťou 1 prístelky. 
Šport a zábava
relaxačné centrum s asistovanými procedúrami (masáže, kúpele, zábaly), celoročne prístupný wellness s 15 m dlhým plaveckým vnútorným bazénom s masážnymi chrličmi a vývevou, relaxačný vírivý bazén s teplotou vody 35° C, whirlpool s teplotou vody 35° C, fínska sauna, parná eukalyptová sauna, bylinková sauna, tepidárium, relaxačný priestor s anatomicky tvarovanými ležadlami a výhľadom do zelene. Ihrisko, stolný tenis, v okolí - tenisové kurty, rybolov v priehrade, vodné športy, cyklistika, značené turistické trasy, aquapark v Uherskom Brode. 
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu. 
Doplňujúce informácie
parkovanie na hotelovom parkovisku zadarmo alebo v garážach 70 Kč/deň. Kúpeľný poplatok - cca 15 Kč/os./deň podľa miestnej vyhlášky - platí sa pri nástupe na recepcii. (v termínoch 20.1.-24.3. a 17.11.-15.12.. platí kúpeľný poplatok za klienta hotel). Možnosť nástupu na pobyt DENNE. Týždeň pre seniorov - nástup na pobyt v nedeľu.
Zľavy pre deti
osoba na prístelke - ceny uvedené na www.ckvt.sk
Cena zahŕňa
POHODA NA SKÚŠKU: 2x ubytovanie, 2x polpenziu, kúpeľný balíček (1x Kleopatrin kúpeľ so zábalom, 1x masáž chrbta a šije medovým olejom) Minirelax: 4x ubytovanie, 4x polpenziu, kúpeľný balíček (1x bylinkový kúpeľ so zábalom, 1x kúpeľ z magnéziovej soli so zábalom, 2x aromaterapeutická masáž chrbta a šije) PRE boľavý chrbát: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, kúpeľný balíček (3x hydromasáž so zábalom, 1x aromaterapeutická masáž chrbta a šije, 1x uvoľňujúca masáž krčnej chrbtice, 2x infračervená kabína) CELKOVÁ RELAXÁCIA: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, kúpeľný balíček (1x hydromasáž so zábalom, 1x perličkový kúpeľ so zábalom, 1x bylinkový kúpeľ so zábalom, 1x bahenný zábal z Mŕtveho mora, 2x aromaterapeutická masáž chrbta a šije, 2x slatinný obklad na celý chrbát) Medový RELAXVÍKEND V POHODE: 3x ubytovanie, 3x polpenzia, kúpeľný balíček (1x medovoskový zábal na celý chrbát, 1x masáž chrbta a šije medovým olejom, 2x bylinkový relaxačný kúpeľ so zábalom, 1x inhalácia minerálnej vody Vincentka) RELAXAČNÉ VÍKEND: 3x ubytovanie, 3x polpenzia, kúpeľný balíček (1x kúpeľ s minerálnou soľou Biotermal so zábalom, 1x hydromasáž so zábalom, 1x masáž bambuckým maslom, 2x inhalácia minerálnej vody Vincentka) WELLNESS POBYT: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, kúpeľný balíček (1x bylinkový relaxačný kúpeľ so zábalom, 1x hydromasáž so zábalom, 2x bahenný zábal z Mŕtveho mora - chrbta a paží, 2x aromaterapeutická masáž chrbta a šije, 1x infračervená kabína, 3x kyslíková terapia) TÝŽDEŇ uvoľňujúcu masáž: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, kúpeľný balíček (1x aromaterapeutická masáž celková, 1x aromaterapeutická masáž chrbta a šije, 1x uvoľňujúca masáž krčnej chrbtice, 1x reflexná masáž chodidiel, 2x slatinný obklad na celý chrbát, 1x infračervená kabína) TÝŽDEŇ PRE SENIOROV: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, kúpeľný balíček (1x aromaterapeutická masáž chrbta a šije, 1x hydromasáž so zábalom, 1x slatinný obklad na celý chrbát, 1x suchý uhličitý kúpeľ, 1x kyslíková terapia), 1x poldenný výlet do okolia, 7x popoludňajší káva alebo čaj s múčnikom REKREAČNÝ POBYT: 7x ubytovanie, 7x polpenzia VŽDY: 1x lekárska konzultácia (okrem REKREAČNÝ POBYT), voľný vstup do wellness (bazén, saunový svet, fitness), pravidelná dopoludňajšie a popoludňajšie doprava do mestského centra a späť.
30.07. (Pá) - 01.08. (Ne) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový pokoj s 1 přist.
Polopenze
Vlastní
-4 560 Kč
Vybrat termín
01.08. (Ne) - 03.08. (Út) 2021 - 3 dny, 2 noci
2lůžkový pokoj s 1 přist.
Polopenze
Vlastní
-4 560 Kč
Vybrat termín
06.08. (Pá) - 08.08. (Ne) 2021 - 3 dny, 2 noci
2lůžkový pokoj s 1 přist.
Polopenze
Vlastní
-4 560 Kč
Vybrat termín
08.08. (Ne) - 10.08. (Út) 2021 - 3 dny, 2 noci
2lůžkový pokoj s 1 přist.
Polopenze
Vlastní
-4 560 Kč
Vybrat termín
20.08. (Pá) - 22.08. (Ne) 2021 - 3 dny, 2 noci
2lůžkový pokoj s 1 přist.
Polopenze
Vlastní
-4 560 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoLuhačovice
HotelWellness Hotel POHODA - Pohoda na zkoušku (2 noci) s polopenzí
2lůžkový pokoj s 1 přist.
Termín10.12.2021 - 12.12.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Vytvářím objednávku...