Anna Pavlicová Rekotour

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

CK Rekotour


Kde nás najdete?

Masarykovo nám. 1232

686 01  Uherské Hradiště

tel./fax:  572 540 852

mobil:    603 512 681

 

Počasí

Měny

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Marocký dirham12.44
Thajský baht10067.02
Tuniský dinár17.82
Turecká lira11.63

Nejnavštěvovanější destinace

ID: 1053705

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně - RELAX S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI (3)

Termín: 03.12. (Ne) - 06.12. (St) 2023

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 4 190 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
a) 1 a 2 - lůžkové pokoje nerekonstruované (např. v depandanci Réva ECONOMY), Spr.+WC, SAT/TV, lednice Příp. je možné realizovat v jiných depandancích (dle dostupnosti volné kapacity) - CK negarantuje přesný název depandance, určuje přijímací kancelář. Všechny pokoje mají samostatná lůžka (nejsou k dispozici manželské lůžka).   b) 2 - lůžkové pokoje nerekonstruované (např. v depandanci Bellevue), společné Spr.+WC na chodbě, SAT/TV, lednice.  Příp. je možné realizovat v jiných depandancích (dle dostupnosti volné kapacity) - CK neragantuje přesný název depandance, určuje přijímací kancelář. Všechny pokoje mají samostatná lůžka (nejsou k dispozici manželské lůžka). c) hotel TERRA: 2 - lůžkové pokoje BELLIS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi (manželská postel o šíři 180 cm s možností oddělení na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm). Neobsazené lůžko se netoleruje. d) hotel RÉVA: 2 - lůžkové pokoje PLUS rekonstruované, Spr.+WC, SAT/TV, lednice e) hotel TERRA: 2 - lůžkové pokoje IRIS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi, BALKON (manželská postel o šíři 180 cm s možností oddělení na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm). Neobsazené lůžko se netoleruje. f) hotel TERRA: 1 - lůžkové pokoje VERONICA, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Centrum lázní tvoří tři hlavní domy - Lázeňský Dům, Janský Dvůr a lázeňský hotel Terra, které jsou navzájem propojeny spojovacími chodbami, v okolí jsou pak další lázeňské domy. LÁZEŇSKÝ DŮM: zde je Balneocentrum: masáže, vodoléčebné procedury (vanové koupele, plavání, cvičení v bazénu), rašelinové zábaly, parafín, plynové injekce, kinezioteping aj. Lázeňský hotel TERRA***+, leží v lázeňském centru, 68 lůžek, budova je propojena spojovací chodbou s Lázeňským Domem a Aquacentrem. Hotel Terra je vybaven výtahem a Wi-Fi internetem. Lázeňský dům RÉVA, mimo lázeňské centrum, vzdálenost cca 5 min, 77 lůžek, pokoje se Spr.+WC, SAT/TV, lednička, příruční trezor. Na poschodích jsou čajové kuchyňky, k dispozici výtah a Wi-Fi internet. Lázeňský dům SLOVAN, mimo lázeňské centrum, vzdálenost cca 3 min, 11 pokojů Lázeňský dům BELLEVUE, vzdálenost cca 5 min od lázeňského centra po hlavní komunikaci, 21 lůžek, pokoje se společným sociálním zařízením na patře, SAT/TV, lednička, příruční trezor. V objektu je restaurace a kavárna s celodenním provozem (v provozu od 1.7.2015) Mapka Janských Lázní ke stažení ZDE.
FORMA STRAVY
dle typu pobytu. Hosté ubytováni v depandancích dochází na stravu do centrální jídelny (cca 600 m) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava s příplatkem 150 Kč / os. /den (platba na místě). Další dietní strava za příplatek cca 100 Kč /den (nutné dopředu nahlásit požadavek).
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte) Dovolená POD ROZHLEDNOU: Rozhledna na Černé hoře (vzdálenost 5,3 km), 1 260 m. n. m., 106 schodů Jednadvacet metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Sněžku, Růžovou horu, Dlouhý hřeben, Vraní hora, Orlické hory, Českomoravská vrchovina, Trosky, Bezděz, Ještěd. Rozhledna byla původně lanový sloup. V blízkosti se nachází Černohorské rašeliniště. Provozní doba (bez záruky): letní prázdniny (denně 10:15 - 16:00, za příznivého počasí do 17:00), mimo letní prázdniny (prac. dny 14:15 - 16:00, víkend 10:15 - 16:00) Vstupné (bez záruky): 10 Kč • Rozhledna na Zlaté vyhlídce (vzdálenost 2,6 km), 807 m. n. m., 70 schodů Dvaadvacetimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Broumovsko, Orlické hory, Podkrkonoší a Krkonoše. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Eurocard, Mastercard. Doobjednání procedur pro dětského klienta (lze pouze na základě předchozí domluvy a to z důvodu, aby byla volná kapacita v rehabilitacích (při objednávce již sdělit, které procedury by klienti pro dítě požadovali).
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
MOŽNOST KOUPÁNÍ
AQUACENTRUM v areálu lázní - rehabilitační bazén s vodní plochou 230 m2 (hloubka od 1,2 do 1,5 metrů). Je napouštěn léčivými vodními prameny vyvěrajícími v areálu lázní jako Janův a Černý pramen. Dále k dispozici vodní clony, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky, z nichž jedna má teplotu 32°C, sauna, parní box a ochlazovací bazének, za příplatek masáže (např. Havajská masáž Lomi Lomi a masáž lávovými kameny).
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
50 Kč /den:
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
nepovolen
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Janské Lázně jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. Rozprostírají se na úpatí Černé hory (1299 m n. m.), na jejíž vrcholek vede přímo z města kabinová lanová dráha. Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým lyžařským tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem a ideálním východiskem do Krkonošského národního parku jak v zimě pro lyžaře, tak v létě pro cyklisty i pěší turisty. Dále je zde nepřeberný výběr méně či více adrenalinových aktivit, jako např. lanový park, sjezd na koloběžkách z Černé hory, lukostřelba, jízda na koni, tandemový paragliding, paintball, terénní čtyřkolky, rafting a další. Lázeňská léčba využívá kromě přírodních léčivých zdrojů moderní rehabilitační metody s celou řadou dalších léčebných prostředků. Přírodními léčivými zdroji Janských Lázní jsou termální minerální voda a lokální podhorské klima. V současné době se léčí v lázních široké spektrum chorob. Jsou to onemocnění svalová, nervová, respirační, metabolická a ortopedická. To znamená, že sem přijíždějí pacienti s bolestmi zad, záněty a jinými chorobami nervů, pacienti po zánětech mozku a mozkových blan, po poliomyelitidě (dětské obrně), po cévních příhodách mozkových, po implantaci kloubních náhrad, po úrazech a operacích obratlových plotének, s netuberkulózními onemocněními dýchacích cest.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří v cca od 17:00 v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Další časy stravování Vám budou sděleny při nástupu na pobytu. V případě neuvolnění pokoje ve stanovené lhůtě do 10:00 hod jsou Lázně oprávněny klientovi účtovat 2/3 ceny z částky pobytu za další den.
PŘÍJEZD AUTEM
Od Prahy po silnici R10 Mladá Boleslav, č. 16 Jičín, Horka u Staré Paky, Hostinné, Svoboda nad Úpou, Janské Lázně, značeno poutači. Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci. Mapka Janských Lázní ke stažení ZDE.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Přímé autobusové spoje z Prahy, Pardubic, Hradce Králové a Trutnova. Zastávka "Janské Lázně - Kolonáda" od 300 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz . Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci (není-li kvůli dopravním omezením uvedeno v pokynech na voucheru jinak).
PŘÍJEZD VLAKEM
Nejbližší vlakové nádraží je ve Svobodě nad Úpou (3 km), odtud autobusem do Janských Lázní. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz . Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH (7 dnů / 6 nocí, pobyt NE - SO)
- 6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (kat. a/b) - 6x polopenze - snídaně jednotná, večeře výběr ze dvou jídel. Na stravu se dochází do lázeňské jídelny CENTRUM (cca 200 - 300 m, od Révy 5 min chůzí) - 6x volný vstup do Aquacentra a fitness centra (2 hod denně) - 1x uhličitá koupel suchá - 3x Nordic Walking s instruktorem + zapůjčení holí na celou dobu pobytu BONUS: 20% SLEVA na volně prodejné procedury zakoupené na místě. Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
POBYT NEJEN PRO RODINU S DĚTMI (4 dny / 3 noci, nástup PO - ČT)
- 3x ubytování b) - g) - 3x polopenze v hotelové jídelně Terra (snídaně a večeře formou bufetu) - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel - 1x parafín na ruce - 3x volný vstup do Aquacentra a fitness (2 hod denně) - voucher na kávu do lázeňské Kolonády zdarma - připojení Wi-Fi - zapůjčení županu (jen u hotelu Terra) BONUS: 20% SLEVA na volně prodejné procedury zakoupené na místě. Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
RELAX S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI (4 dny / 3 noci, nástup NE, PO, ÚT) v termínu 10.9. - 17.12.2023 - 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (kat. a, RÉVA ECONOMY s balkonem) - 3x polopenze - snídaně jednotná, večeře výběr ze dvou jídel. Na stravu se dochází do lázeňské jídelny CENTRUM (cca 200 - 300 m, od Révy 5 min chůzí) - 1x suchá uhličitá koupel - 1x skupinové cvičení - 3x Nordic walking s instruktorem + zapůjčení holí na celou dobu pobytu - vstup do lázeňského AQUACENTRA na 2 hodiny denně - vstup do FITNESS CENTRA na 2 hodiny denně - voucher na kávu do lázeňské Kolonády zdarma - Wi-Fi připojení zdarma BONUS: 20% SLEVA na volně prodejné procedury zakoupené na místě. Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)
UPOZORNĚNÍ
Janské Lázně leží v horském terénu, není vhodné pro špatně pohyblivé osoby. OBECNÉ KONTRAINDIKACE LÁZEŇSKÉ LÉČBY - Infekční nemoci přenosné z člověka na člověka a bacilonosičství zejména břišního typu a paratyfu. Je-li některá nemoc, indikovaná pro lázeňskou péči, sdružena s TBC dýchacího ústrojí nebo jinou formou TBC, může být lázeňská péče navržena a povolena jen po řádném ukončení léčby antituberkulotiky. - Všechny nemoci v akutním stádiu. Klinické známky oběhového selhání, maligní arytmie. - Stavy po hluboké trombóze do 3 měsíců po odeznění nemoci, stavy po povrchové tromboflebitidě do 6 týdnů po odeznění nemoci. - Labilní diabetes mellitus /s výjimkou u dětí a dorostu/ a dekompensovaný diabetes mellitus. - Často se opakující profuzní krvácení všeho druhu. Kachexie všeho druhu. - Zhoubné nádory během léčby a po ní s klinicky zjistitelnými známkami pokračování nemoci. - Epilepsie s výjimkou případů, u nichž v posledních 3 letech nedošlo k záchvatu a jejichž EEG záznam nemá epileptické grafoelementy. Přetrvávají-li v EEG záznamu patologické změny, může být lázeňská péče navržena jen na základě kladného vyjádření neurologa, který má pacienta v dispenzární péči. Pro indikační skupinu XXVI není epilepsie kontraindikací. - Aktivní ataky nebo fáze psychóz a duševní poruchy s asociálními projevy nebo sníženou možností komunikace, transitorní stavy zmatenosti. - Závislost na alkoholu, závislost na návykových látkách. - Nemocní, odkázaní na pomoc druhé osoby při sebeobsluze /s výjimkou nevidomých/. Přijetí nemocného /zpravidla s průvodcem/ je popřípadě možné po předchozím dojednání s vedoucím lékařem lázeňské léčebny. - Inkontinence moče a stolice, enuresis nocturna. - Kouření u dorostu a u nemocných s indikacemi skupiny II, V a VI. - Těhotenství. - Nehojící se kožní defekty jakéhokoliv původu - Hypertenze na 16 kPa diastolického tlaku /-120 mm Hg/.
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
dle aktuální sazby - placeno na místě
AKČNÍ NABÍDKA
LÁZEŇSKÉ WELLNESS
URČITĚ OCENÍTE
Proč Lázně Janské Lázně: - jedny z nejstarších lázní v Čechách - lázeňství spojené s wellnessem - krásné AQUACENTRUM s bazénem, vířivkami a saunami, parní komorou - v zimě ráj pro lyžaře - SkiResort Černá Hora - Pec - v létě ráj pro turisty - lanovka na Černou horu, koloběžky, adrenalinový park, turistika, cykloturistika - dokoupené procedury nad rámec balíčku je možné na místě platit poukázkami
03.12. (Ne) - 06.12. (St) 2023 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2+0 Depandance Réva ECONOMY
Polopenze
Vlastní
-4 190 Kč
Vybrat termín
04.12. (Po) - 07.12. (Čt) 2023 - 4 dny, 3 noci
2+0 Depandance Réva ECONOMY
Polopenze
Vlastní
-4 190 Kč
Vybrat termín
05.12. (Út) - 08.12. (Pá) 2023 - 4 dny, 3 noci
2+0 Depandance Réva ECONOMY
Polopenze
Vlastní
-4 190 Kč
Vybrat termín
10.12. (Ne) - 13.12. (St) 2023 - 4 dny, 3 noci
2+0 Depandance Réva ECONOMY
Polopenze
Vlastní
-4 190 Kč
Vybrat termín
11.12. (Po) - 14.12. (Čt) 2023 - 4 dny, 3 noci
2+0 Depandance Réva ECONOMY
Polopenze
Vlastní
-4 190 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoJanské Lázně
HotelLÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně - RELAX S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI (3)
2+0 Depandance Réva ECONOMY
Termín03.12.2023 - 06.12.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...