Anna Pavlicová Rekotour

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

CK Rekotour


Kde nás najdete?

Masarykovo nám. 1232

686 01  Uherské Hradiště

tel./fax:  572 540 852

mobil:    603 512 681

 

Počasí

Měny

Euro126.41
Americký dolar121.89
Britská libra129.18
Bulharský leva113.50
Egyptská libra11.40
Chorvatská kuna13.50
Marocký dirham12.41
Thajský baht10072.40
Tuniský dinár18.02
Turecká lira12.79

Nejnavštěvovanější destinace

Itálie
Bibioneod 4 704>>
Paganellaod 3 690>>
Česká republika
Luhačoviceod 11 200>>
Špindlerův Mlýnod 4 290>>
Rakousko
Štýrsko - ostatníod 2 290>>
Kaprun / Zell am Seeod 9 310>>
Chorvatsko
Porečod 10 290>>
Zadarod 10 379>>
Maďarsko
Lázně Harkányod 1 890>>
Lázně Bük / Bükfürdood 4 409>>
ID: 888400

To nejlepší z Paříže + FONTAINEBLEAU + VAUX-LE-VICOMTE ***

Termín: 01.04. (Čt) - 05.04. (Po) 2021

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 18 490 Kč

Popis zajezdu - letecky
Francouzská romantika naživo… Proč ne? Užijete si plavbu po pařížské Seině, malebný ostrov Cité s katedrálou Notre-Dame či pohled na Eiffelovku. Projdete se zámeckými zahradami i přepychovými komnatami Vaux-le-Vicomte a Fontainebleau. Vychutnáte si uměleckou atmosféru Montmartru a objevíte i místa, o kterých se běžně nepíše. Dopřejte si zážitky přímo královské – jedině ve Francii!
Program - letecky
1-. den
Odlet z Prahy do Paříže. V závislosti na čase příletu bude po ubytování následovat návštěva nejslavnější pařížské dominanty Eiffelovy věže a procházka po bulváru Champs-Élysées či mostě Alexandra III. Po příletu do Paříže odjezd na hotel a ubytování. V závislosti na letových řádech bude následovat návštěva největší dominanty Paříže – Eiffelovy věže, z jejíhož vrcholu nás bude čekat nádherný výhled. Procházkou po Martových polích dojdeme k budovám Vojenské akademie a Invalidovny, tedy místům spojeným s osobností císaře Napoleona I.  Pokračovat budeme po nejkrásnějším pařížském mostě Alexandra III. a nejznámějším pařížském bulváru Champs-Élysées, až se dostaneme na náměstí Svornosti (Place de la Concorde), kde byla za francouzské revoluce umístěna obáváná gilotina. V případě pozdního příletu bude tento program realizován v jiný den.
2-. den
Dnes si dopřejeme celodenní výlet za krásami zámku Fontainebleau, jednoho z nejrozlehlejších zámeckých komplexů Francie. Po návratu den zakončíme romantickou plavbou po Seině. Po snídani přejedeme vlakem k jedné z nejnavštěvovanějších francouzských památek, k zámku Fontainebleau. Zámek leží zhruba šedesát kilometrů jižně za Paříží v hustě zalesněné krajině. A právě zdejší hluboké lesy lákaly už od středověku francouzské krále k honům za divokou zvěří.  Na první pohled působí Fontainebleau dost střídmě, možná až nenápadně. Přes své značné rozměry nezapře typicky francouzskou eleganci, která se projevuje mimo jiné ve vlnitém dvojitém schodišti umístěném při vstupu na nádvoří. Jednoznačně největší pozornosti domácích i zahraničních návštěvníků se těší honosné interiéry, na jejichž výstavbě pracovali hlavně italští mistři. Oproti tomu působí stylově, velmi kontrastně střízlivé a elegantně vyzdobené soukromé pokoje Napoleona I. a jeho první ženy Josefíny, později druhé ženy Marie-Louisy. Večer si užijeme romantickou plavbu po Seině. Z paluby lodě se nabízí nevšední pohled na většinu pařížských památek včetně Eiffelovy věže. Návrat na hotel ve večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.
3-. den
Čeká nás poznávání Paříže, při kterém nevynecháme Latinskou čtvrť s univerzitou Sorbonna, Pantheonem a Lucemburských palácem. Odpoledne se přesuneme do čtvrti Cité, jejíž dominantou je katedrála Notre-Dame. Po snídani v hotelu přejedeme metrem do centra Paříže ke kostelu Saint-Sulpice, známému tzv. Pásem růže z knihy Šifra mistra Leonarda. Přes rozkvetlé Lucemburské zahrady se sídlem francouzského senátu se dostaneme do Latinské čtvrti, která nás okouzlí svou atmosférou i historickými budovami. Uvidíme zde slavnou univerzitu Sorbonnu, Clunyjský palác či pozůstatky antických lázní. Významnou dominantou této čtvrti je národní památník Pantheon s hrobkami slavných francouzských osobností (jsou zde pochováni např. Voltaire, Alexandre Dumas nebo Victor Hugo). Polední pauza v jedné z malebných francouzských restaurací na bulváru Saint-Michel nám dodá energii na další část dne. V samém historickém jádru Paříže si prohlédneme fascinující gotický chrám Notre-Dame, proslavený románem Victora Huga „Zvoník u Matky Boží“. Uvidíme středověký palác a vězení La Conciergerie a klenot gotické architektury kapli Sainte-Chapelle, ukrytou v areálu dnešního Justičního paláce. Kolem budovy pařížské radnice dojdeme k Centru G. Pompidou, jehož neobvyklá architektura vyvolává značné rozpaky.  Ve večerních hodinách návrat na hotel.
4-. den
Po snídani přejezd do oblasti Brie, kde se nachází snad ten nejkrásnější francouzský zámek Vaux-le-Vicomte. Večer si pak užijeme fantastickou vyhlídku na město z mrakodrapu Montparnasse. Po snídani přejedeme objednaným autobusem za město, na jihovýchod od Paříže, k zámku Vaux-le-Vicomte. Právě tento barokní poklad se stal vzorem pro výstavbu královského sídla Versailles, protože vzal dech i samotnému Králi slunce. V polovině 17. století si jej nechal ystavět tehdejší ministr financí Nicolas Fouquet. Stavba je ukázkou práce nejlepších umělců své doby, interiér zámku krášlí fresky, štukatury, karyatidy a obrovské busty, z uměleckého hlediska jsou v zámku nejcennější právě práce malíře Le Bruna. Kromě působivých interiérů zámku zde můžeme vidět i nádherné zahrady či muzeum kočárů. Po prohlídce zámku se vrátíme zpět do Paříže a společně se v případě zájmu vydáme do čtvrti Montparnasse. Zde si užijeme pohled z jedné z nejvyšších budov v Paříži, konkrétně z mrakodrapu Montparnasse, který měří 210 metrů a pochází z roku 1972. Na vrcholu této administrativní budovy leží nejvýše položená pařížská vyhlídková terasa, která vám poskytne Paříž jako na dlani. Ve večerních hodnách návrat na hotel společně nebo individuálně.
5-. den
Před odletem se dle časových možností rozloučíme s Paříží procházkou malebným Montmartrem. Pak už bude následovat odjezd na letiště a návrat do ČR. V dopoledních hodinách bude možná poslední procházka, při které si vychutnáme uměleckou atmosféru čtvrti Montmartre s malebným náměstím malířů Place de Tertre. Bělostná bazilika Sacre-Coeur poskytuje nádherný výhled na Paříž i příjemné místo k odpočinku. Při procházce romantickými uličkami této čtvrti uvidíme i slavný kabaret Moulin Rouge. Dle letového řádu odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy.
Ubytování - letecky
hotel v Paříži, poblíž centra města
ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV
Stravování - letecky
snídaně v hotelu jsou podávány formou bufetu
během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
poblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích
Cena zahrnuje - letecky
letenka Praha – Paříž – Praha se všemi poplatky
kabinové zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz níže)
transfer letiště – hotel – letiště
4x ubytování v Paříži
4x snídaně
doprava autobusem na zámek Vaux-le-Vicomte
tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje - letecky
zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz níže)
doprava v rámci programu zájezdu (cca 50 EUR – MHD v Paříži, vlak do Fontainebleau)
cestovní pojištění léčebných výloh
vstupné na místě
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 600 Kč
Informace - letecky
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
Cestovní pojištění - letecky
  • EASY (35 Kč / den / osoba)
  • UNIVERSAL + STORNO (90 Kč / den / osoba)
  • Srovnání pojištění
01.04. (Čt) - 05.04. (Po) 2021 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělý - letecky z Prahy další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-18 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoPaříž a okolí
HotelTo nejlepší z Paříže + FONTAINEBLEAU + VAUX-LE-VICOMTE
dospělý - letecky z Prahy
Termín01.04.2021 - 05.04.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Radynacestu.cz, s.r.o. IČO: 28659112
Vytvářím objednávku...